Silicone Bracelet 2 GB USB Drive
Product name : Silicone Bracelet 2 GB USB Drive
Model No. : SP0811
Price : $4.11 and up
Products Category: > Sports&Outdoors
| Product name | Silicone Bracelet 2 GB USB Drive |
| Themes | Computer, Safety |
| Product Colors | Red, Blue, Green, Black, White, Pink, Purple |
| Sizes | 8" L x 3/4" W |
| Imprint Methods | Silkscreen |
| Imprint size | 4" x 3/8" |
| Price Include | 1 color 1 side 1 location |
| Packaging | 1pcs/poly bag |
| Units/Ctn | 700 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 33 |
| Production Time | 5-7 |
2 GB USB flash drive with silicone wristband. It can be used as decoration on your wrist or a USB flash disk.
| Quantity | Pricing C |
| 100 | $4.78 |
| 500 | $4.28 |
| 1000 | $4.23 |
| 2000 | $4.21 |
| 5000 | $4.11 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148












