7 oz Water Induction Flash Pineapple Cup
Product name : 7 oz Water Induction Flash Pineapple Cup
Model No. : SP0830
Price : $2.76 and up
Products Category: > Mugs&Kitchen
| Product name | 7 oz Water Induction Flash Pineapple Cup |
| Themes | Food, Western, Trade Show, Eco Friendly |
| Product Colors | Multi Color |
| Materials | Plastic |
| Sizes | 3 1/2" H x 3" D |
| Imprint Methods | Silkcreen |
| Imprint size | 1/2" x 1" |
| Price Include | 1 color 1 side 1 location |
| Packaging | 1pc/gift box |
| Units/Ctn | 210 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 52.8 |
| Production Time | 15-18 |
This LED pineapple cup is made of non-toxic safe plastic. It contains 2 pieces lithium battery and 5 pieces LED light. As long as the water into the cup, there will be a dazzle colour flash. It can be used in the bar, coffee shops, hotels and home. And it will be packed in gift box. 3 1/2" H x 3" D
| Quantity | Pricing C |
| 500 | $3.76 |
| 1000 | $3.57 |
| 3000 | $3.14 |
| 5000 | $2.92 |
| 7000 | $2.76 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148














