20 oz blender bottle with stainless steel ball
Product name : 20 oz blender bottle with stainless steel ball
Model No. : SP0118
Price : $3.02 and up
Products Category: > Mugs&Kitchen
| Product name | 20 oz blender bottle with stainless steel ball |
| Themes | Beverage; Household; Kitchen; Restaurant |
| Product Colors | Black, Blue, Green, Red |
| Sizes | 8 5/8" L x 3 3/4" W x 2 3/4" H |
| Imprint Methods | Silkscreen |
| Imprint size | 2 3/4" x 4" |
| Price Include | 1color 1 side 1 location |
| Packaging | 1pc/opp bag |
| Units/Ctn | 80 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 28 |
| Production Time | 15 |
20oz blender bottle, BPA free. Custom logo on body and different colored lids are available.
| Quantity | Pricing C |
| 200 | $4.23 |
| 400 | $4.05 |
| 800 | $3.95 |
| 1500 | $3.73 |
| 3000 | $3.02 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148














