3" Pillar LED Candle Light Up
Product name : 3" Pillar LED Candle Light Up
Model No. : SP0705
Price : $2.84 and up
Products Category: > Sports&Outdoors
| Product name | 3" Pillar LED Candle Light Up |
| Themes | Birthday, Anniversary, Romance |
| Product Colors | White |
| Materials | ABS |
| Sizes | 3" D x 4" H |
| Imprint Methods | Screen printed |
| Imprint size | 2" L x 2" W |
| Price Include | 1 color 1 side 1 location |
| Packaging | Bulk |
| Units/Ctn | 24 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 14 |
| Production Time | 35 |
This wax unscented candle is battery operated and has an LED light source that flickers and glows like a traditional candle. This safe, long-life candle set is the perfect choice to create a warm and inviting atmosphere without worrying heat, unpleasant burning smell and dangerous fire. With a small ON/OFF button in the base. Logo can be put with self-adhesive label. Great for use in churches, offices, dormitories and more.
| Quantity | Pricing C |
| 200 | $5.06 |
| 500 | $4.78 |
| 1000 | $4.59 |
| 2000 | $3.59 |
| 5000 | $2.84 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148











