Polyester Quick Release Lanyard 3/4"
Product name : Polyester Quick Release Lanyard 3/4"
Model No. : SP0213
Price : $0.52 and up
Products Category: > Lanyard&Badges
| Product name | Polyester Quick Release Lanyard 3/4" |
| Themes | Education, Sailing, Trade Show, Travel |
| Product Colors | Red, Blue, White, Black, Green, Purple, Yellow, Orange, Brown, Gray |
| Sizes | 35 1/2" L x 3/4" W |
| Imprint Methods | Silkscreen |
| Imprint size | 32" x 1/2" |
| Price Include | 1 color, 1 side, 1 location |
| Packaging | Poly bag |
| Units/Ctn | 500 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 22 |
| Production Time | 16-19 |
Quick release lanyard is made of high quality polyester. One color one side step and repeat with silkscreen imprint. It holds your Cards, phone conveniently and safely. Great for advertising and trade show use as well. 35 1/2" L x 3/4" W.
| Quantity | Pricing C |
| 500 | $0.77 |
| 1000 | $0.70 |
| 3000 | $0.58 |
| 5000 | $0.55 |
| 10000 | $0.52 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148














