Polyester Lanyard 3/4'' (20mm)
Product name : Polyester Lanyard 3/4'' (20mm)
Model No. : SP0215
Price : $0.67 and up
Products Category: > Lanyard&Badges
| Product name | Polyester Lanyard 3/4'' (20mm) |
| Themes | Sailing, Trade Show, Travel |
| Product Colors | Black, Red, Purple, Pink, Yellow, White, Blue, Assorted |
| Sizes | 35 1/2" L x 3/4" W |
| Imprint Methods | Sublimation |
| Imprint size | 33" x 1/2" |
| Price Include | 1 color, 1 side, 1 location |
| Packaging | Poly bag |
| Units/Ctn | 500 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 18.5 |
| Production Time | 14-17 |
This lanyard is made of polyester. Your logo can be imprinted on the surface of the lanyard. Choice of attachment: J-hook, Keyring, lobster.
| Quantity | Pricing C |
| 500 | $0.94 |
| 1000 | $0.84 |
| 2000 | $0.73 |
| 3000 | $0.68 |
| 5000 | $0.67 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148














