6" Glow Sticks
Product name : 6" Glow Sticks
Model No. : SP0825
Price : $0.72 and up
Products Category: > Cheer&Team Spirit
| Product name | 6" Glow Sticks |
| Themes | Halloween, Sports, Entertainment |
| Product Colors | Red, Pink, Blue, Green, Orange, Purple,Yellow, White |
| Materials | Plastic |
| Sizes | 6" L |
| Imprint Methods | Silkscreen |
| Imprint size | 2 1/2" x 3/4" |
| Price Include | 1 color 1 side 1 location |
| Packaging | 25pcs/poly bag |
| Units/Ctn | 750 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 20 |
| Production Time | 8-10 |
It's great for Halloween, concerts, parties, parades, sporting events, grand openings, night events, and more. Bend the glow stick to activate the glow. Glow lasts up to 6 hours and will only glow once. Black imprint only.
| Quantity | Pricing C |
| 500 | $0.86 |
| 1000 | $0.78 |
| 2000 | $0.75 |
| 3000 | $0.73 |
| 5000 | $0.72 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148










