2 GB Swivel Style USB Flash Drive
Product name : 2 GB Swivel Style USB Flash Drive
Model No. : SP0690
Price : $4.33 and up
Products Category: > Electronic&digital
| Product name | 2 GB Swivel Style USB Flash Drive |
| Themes | Computer, Trade Show |
| Product Colors | Black, Red, Blue, Yellow, Green, Orange, Gray, Pink, Purple, White, Brown |
| Materials | Metal |
| Sizes | 2 1/4" L x 3/4" W x 1/4" T |
| Imprint Methods | Screen printed |
| Imprint size | 1" L x 5/8" W |
| Price Include | 1 color 1 side 1 location |
| Packaging | Poly bag |
| Units/Ctn | 500 |
| Weight/Ctn(lbs.) | 20 |
| Production Time | 5 |
This 2GB USB flash drive features a two tone swivel design. Plug and play technology on Windows XP or above and Mac OSX or higher. Made of ABS plastic and aluminum, each flash drive is available in several colors and can be customized. Great for trade shows, school orientations, conferences, training and more, have your company name or logo imprinted on the surface for a custom tech savvy giveaway. Price based on 2GB RAM.
| Quantity | Pricing C |
| 100 | $4.96 |
| 300 | $4.76 |
| 500 | $4.54 |
| 1000 | $4.44 |
| 2000 | $4.33 |
Send Inquiry :
Related Products :
|
|
|
|
||||||||
|
|
|
|
Products Category
Featured Products
Contact Us
Name: Johnson ; Steve ; David ;
Tel: 669-247-5634
Fax: 669-247-5634
Add: 3162 MARTEN AVENUE , SAN JOSE , CA 95148













